[VIDEO] EL: Griezmannov gol dijeli momčadi, Payet se ozlijedio i upitan je za SP!

Nakon prvog dijela momčad Diega Simeonea bliža je naslovu.

Marseille i Atletico Madrid upravo su završili prvo poluvrijeme velikog finala Europske lige. Na Parc Olympique Lyonnais u Decines-Charpieu španjolska momčad ima prednost od 1:0.

Utakmicu su bolje otvorili Francuzi, koji su imali prilike preko Germaina, Ramija i Sarra, no nijedan nije uspio pucati u okvir gola. Međutim, nakon katastrofalne pogreške Atletico dolazi u vodstvo. Luiz Gustavo vratio je loptu do svog vratara, koji je ispucao ravno do Anguisse, a on katastrofalnim primanjem lopte poklonio ju Gabiju, koji pronalazi Griezmanna. Francuz se našao sam ispred Mandande i prevario ga za prednost svojim petim pogotkom u osam utakmica ovosezonske Europske lige.

Do poluvremena su Francuzi imali veliku priliku za izjednačenje, no Ocampos je glavom pogodio vanjski dio mreže. Veliki udarac francuskoj momčadi predstavlja i ozljeda Dimitrija Payeta, koji je zbog ozljede stražnje lože igru napustio u 32. minuti te je upitan za Mundijal. Šime Vrsaljko odigrao je cijelo poluvrijeme i zaradio žuti karton.