[VIDEO] EL: Minimalne pobjede Milana, Bordeauxa, Freiburga i Evertona

Odigrani su i večerašnji susreti trećeg pretkola Europske lige u kojima smo vidjeli zanimljive rezultate.

Milan je upisao tek minimalnu 1:0 pobjedu protiv rumunjske Craiove, za koju su Kelić i Spahija odigrali cijeli susret. Jedini gol zabio je Ricardo Rodriguez iz slobodnog udarca u 44. minuti.

Marko Marić ušao je u igru u 86. minuti u porazu njegovog Videotona kod Bordeauxa 2:1. Nakon centaršuta Malcoma Sankhare je glavom uz pomoć stative doveo Francuze u vodstvo, no samo pet minuta kasnije Suljić je prizemno centrirao, a Šćepović izjednačio. Pobjedu je Bordeauxu donio Sankhare svojim drugim pogotkom u 33. minuti.

Lovre Kalinić branio je cijeli susret u remiju njegovog Genta protiv Altacha od 1:1. Poveli su gosti pogotkom Ngwat-Mahopa već u petoj minuti, no remi je Gentu donio Kalifa Coulibaly 14 minuta prije kraja.

Panathinaikos je s minimalnih 1:0 pobijedio Gabalu, za koju je Filip Ozobić odigrao cijeli susret. Jedini gol postigao je Šveđanin Molins iz kaznenog udarca u 37. minuti.

Aberdeen je s 2:1 pobijedio Apollon, a za goste je Anton Maglica odigrao cijeli susret, dok je Jakoliš ušao u igru u 46. minuti.
Austria Beč remizirala je s AEL Limassolom bez pogodaka, a Petar Filipović odigrao je svih 90 minuta. Petar Franjić u igru je ušao u 58. minuti u porazu svojih Domžala od Freiburga s minimalnih 1:0.

Marseille je sa 4:2 deklasirao Oostende, a igrač utakmice bio je Germain, koji je postigao hat-trick, dok je gol dodao Sanson. Za belgijsku momčad strijelci su bili Musona i Siani, a Milić je odigrao cijeli susret.

Vrijedi spomenuti i kako je Crvena Zvezda s 2:0 pobijedila Spartu Prag, dok je Everton protiv Ružomberoka minimalno slavio 1:0.