[VIDEO] EL Noć senzacija: Poraz Seville, Villarreal se spasio u 96. minuti, Malmo srušio Bešiktaš

Odigrane su i večernje utakmice.

Senzacionalne rezultate vidjeli smo u večernjim utakmicama drugog kola Europske lige, u kojima je nastupilo deset Hrvata, od kojih su četvorica upisali pobjede, a trojica poraze.

Barač je zbog ozljede bio primoran napustiti igru već u 33. minuti utakmice u gostujućem porazu bečkog Rapida kod Rangersa od 2:1, za koje Barišić i Katić nisu ulazili u igru.

U skupini H Marseille je gostovao kod Apollona i remizirao 2:2. Duje Ćaleta-Car odigrao je cijeli susret za goste, dok je Anton Maglica u igru ušao u 65. minuti.

U istoj skupini vidjeli smo nastupe još dva Hrvata. Eintracht je sa 4:1 pobijedio Lazio, za kojeg Milan Badelj nije ulazio u igru, dok je Ante Rebić u dresu pobjedničke momčadi igrao od 68. minute.

Domagoj Vida u skupini I s Bešiktašem je gostovao u Švedskoj kod Malmoa i odigrao cijeli susret u 2:0 porazu.

Josip Pivarić u skupini K s Dynamom iz Kijeva gostovao je u Češkoj kod Jabloneca i odigrao cijeli susret te zaradio žuti karton u iznenađujućem, 2:2 remiju.

Naposljetku, Mateo Kovačić je sa Chelseajem ugostio Videoton u skupini L i odigrao cijeli susret u minimalnoj, 1:0 pobjedi golom Alvara Morate iz 70. minute.

Europska liga, drugo kolo:

Skupina G

Rangers 3:1 Rapid Beč (Morelos 44., 90+4., Tavernier 83. – 11m / 42. Berisha)

Spartak Moskva 3:3 Villarreal (Ze Luis 34. – 11m, 82., Melgarejo 85. / 13. Ekambi, 49. Fornals, 90+6. Cazorla)

Skupina H

Eintracht Frankfurt 4:1 Lazio (Da Costa 4., 90+4., Kostić 28., Jović 52. / 23. Parolo)

Apollon Limassol 2:2 Olympique de Marseille (Marković 74., Zelaya 90+1. / 50. Payet, 67, Gustavo)

Skupina I

Sarpsborg 3:1 Genk (Mortensen 6., 63., Zachariassen 54. / 49. Trossard)

Malmo 2:0 Bešiktaš (Erkin 53. – ag, Rosenberg 76. – 11m)

Skupina J

Standard de Liege 2:1 Akhisarspor Belediyespor (Emond 17., Djenepo 40. / 32. Ayik)

Krasnodar 2:1 Sevilla (Pereyra 72., Okriashvili 88. / 43. Nolito)