[VIDEO] EL: Ozobić golom odveo Qarabag u grupnu fazu, klub iz Luksemburga ispisao povijest!

Odigrane su popodnevne utakmice.

Odigrane su popodnevne uzvratne utakmice Europske lige te smo saznali prve sudionike grupne faze natjecanja. Deset Hrvata nastupilo je u slijedećim susretima, od kojih su njih četiri izborilo grupnu fazu.

Prvi kome je to pošlo za rukom je Marin Tomasov, koji je s Astanom nakon jedanaesteraca s 3:2 pobijedio APOEL dok je Katić odigrao cijeli susret i s Rangersima izbacio Paurevićevu Ufu rezultatom 1:1, a Paurević je zaradio i žuti karton.

Antonio Mance izašao je iz igre u 73. minuti, zaradivši i žuti karton, u porazu i ispadanju Trenčina od AEK-a iz Larnace, a Mario Pašalić iz igre je izašao u 57. minuti u ispadanju Atalante od Kopenhagena nakon jedanaesteraca.

Anton Maglica odigrao je cijeli susret i s Apollonom izbacio Basel, dok je Mate Maleš zaradio žuti karton u porazu 3:2 svog Cluja od luksemburškog Dudelangea, koji je tako prvi put u povijesti izborio grupnu fazu natjecanja.

Za kraj popodnevnog dijela Filip Ozobić zabio je gol u pobjedi 3:0 svog Qarabaga nad Sheriffom, kojim su Azerbajdžanci prošli dalje nauštrb Kulušića i Palića.