[VIDEO] EL: Pongračić sa Salzburgom do visoke pobjede, porazi Ozobićevog Qarabaga i Jedvajevog Bayera

Oprečni rezultati naših nogometaša.

Osim utakmica skupine D, još deset popodnevnih utakmica trećeg kola grupne faze natjecanja Europske lige je iza nas, a vidjeli smo nastupe četvorice Hrvata.

Filip Benković nije zaigrao u 2:0 porazu Celtica na gostovanju kod Leipziga, a Pongračić je odigrao cijeli susret u istoj skupini B i sa svojim Salzburgom nadvisio Rosenborg 3:0.

Filip Ozobić u skupini E sa svojim Qarabagom je ugostio Vorsklu Poltavu i izgubio 1:0, a jedini gol djelo je Kulacha iz 48. minute. Filip je u igru ušao u 58. minuti, a Qarabag je ovim porazom ostao bez boda.

Na teren je izašao i Tin Jedvaj i odigrao cijeli susret u iznenađujućem, 3:2 porazu Bayer Leverkusena na gostovanju kod Zuricha, koji je tako preuzeo vrh skupine A.

Europska liga, treće kolo:

Skupina A

AEK Larnaca 1:1 Ludogorets (Larena 25. – 11m / 7. Lukoki)

Zurich 3:2 Bayer 04 Leverkusen (Marchesano 44., Domgjoni 59., Odey 78. / 50., 54. Bellarabi)