[VIDEO] Eurogol Modrića u pobjedi Reala

Modriću je ovo prvi prvenstveni gol ove sezone.

Real Madrid je upisao prvu prvenstvenu pobjedu u 2019. godini. Nakon remija kod Villarreala na El Madrigalu i poraza od Real Sociedada na Santiago Bernabeu, kraljevi su gostovali u Sevilli kod Betisa i slavili s 2:1.

Real je u vodstvo doveo najbolji nogometaš 2018. godine i kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić u 13. minuti. Luka je odigrao Danija Carvajala čiji je udarac blokirao Marc Bartra, lopta se odbija do Luke koji sjajnim udarcem lijevom nogom pogađa gornji kut Lopezova gola.

Betis je izjednačio golom bivšeg Realovca Sergija Canalesa u 67. minuti, a pobjedu kraljevima donio je Dani Ceballos golom u 88. minuti.

Madriđani su se ovom pobjedom izjednačili sa Sevillom na trećem mjestu prvenstvene ljestvice. Vodeća Barcelona ima 10, a drugoplasirani Atletico pet bodova prednosti.