[VIDEO] Europska liga: Džagoev presudio Zvezdi i odveo CSKA u osminu finala

Poznat je prvi sudionik osmine finala.

Jedina današnja uzvratna utakmica šesnaestine finala Europske lige bila je ona između CSKA Moskve i Crvene Zvezde na minus deset stupnjeva. Domaćin je pobijedio s minimalnih 1:0.

Po tom hladnom vremenu nismo vidjeli pretežito dobar nogomet. Tek poneki blokirani udarac i ozljedu Vasina, kojega je u 26. minuti zamijenio Nabakin. U 29. minuti Musa je glavom pucao ravno u Borjana, a Kuchaev je šest minuta kasnije s nekoliko metara prebacio okvir gola. Vitinho je u 44. minuti pucao zamalo preko gola, no u sudačkoj nadoknadi Alan Dzagoev nakon prizemnog centaršuta Kuchaeva dovodi Ruse u prednost.

U nastavku Borjan brani udarac Wernblooma, Vitinho puca pored gola, Borjan velikom intervencijom sprječava Dzagoevov pokušaj glavom, baš kao i Musin iz 70. minute. Zvezdaši nisu imali posebno opasnih prilika i minimalnim porazom opraštaju se od Europske lige.