[VIDEO] Europska liga: Sarajevo pobijedilo, Levski poražen od Vaduza, tri Hrvata upisala pobjedu!

Nastavilo se natjecanje u Europskoj ligi.

U jeku nogometnih uzbuđenja na Svjetskom nogometnom prvenstvu nastavila se Europska liga, a danas su odigrane prve utakmice prvog pretkola.

Sarajevo je pobijedilo armenski Banants 2:1, a Benjamin Tatar nije odigrao ni minutu na terenu. Minutažu su zato dobili Tonči Kukoč u porazu svog Honveda 2:1 od makedonskog Rabotničkog u igru je ušao u 72. minuti i Dino Škvorc, koji je odigrao cijeli susret. Slavko Blagojević za Žalgiris odlično je odigrao cijeli susret, a litavska momčad s 2:1 pobijedila je islandski Klaksvik.

Od ostalih rezultata vrijedi izdvojiti pobjedu lihtenštanskog Vaduza nad Levskim iz Sofije od 1:0 te kosovsku Prishtinu, koja je uspjela remizirati s Folom Esch iz Luksemburga.