Dvobojem WBA i Evertona kompletirano je sedmo kolo engleskog Premiershipa.

Romelu Lukaku/Getty Images

U posljednjem dvoboju sedmog kola engleskog Premiershipa WBA je na domaćem terenu ugostio neugodni Everton. Bila je to utakmica puna preokreta u kojoj su na kraju slavili gosti rezultatom 2:3 (1:0).

Domaći sastav je poveo u 41. minuti pogotkom Saida Berahina, dok je njihovo vodstvo u 54. minuti udvostručio Dawson. Minutu kasnije Lukaku vraća nadu gostima, a Kone vraća stvari na početak pogotkom u 75. minuti.

Momčad Roberta Martineza je odnijela pobjedu s gostovanja kod WBA pogotkom belgijskog reprezentativca Romelua Lukakua u 84. minuti.

Ovom pobjedom se momčad iz Liverpoola popela na peto mjesto s 12 bodova koliko imaju i šesti Tottenham, sedmi Crystal Palace te osmi Leicester City koji ju u subotu na domaćem terenu poražen od Arsenala s visokih 4:2.

WBA je trenutno na 15. mjestu s osam osvojenih bodova, dok je na čelu premierligaške tablice Manchester United koji je tamo dospio pobjedom nad Sunderlandom. United ima bod više od drugoplasiranog Cityja, a u stopu ih prate West Ham Slavena Bilića te Arsenal s 13 bodova na kontu.