[VIDEO] Fenomenalni Perišić održao stopostotni niz Intera

Inter je u prvoj utakmici 4. kola talijanske Serie A uz puno muke odnio puni plijen sa teškog gostovanja kod Crotonea. Momačad Luciana Spallettija se dugo mučila s Crotoneom, no utakmicu je otvorio Milan Skriniar u 82. minuti, da bi potom u 90. minuti posao završio Ivan Perišić za naoko glatku pobjedu od 0:2.

Hrvatskom nogometnom reprezentativcu je ovo već treći gol u četiri nastupa, a na kontu ima i tri asistencije. Zapravo ne postoji ovosezonska utakmica Intera u kojoj Perišić nije bio među najzapaženijim igračima na terenu, pa je tako na početku sezone zabio gol i ubilježio asistenciju u pobjedi od 3:0 nad Fiorentinom. Nakon toga je Roma pala u Rimu gdje je Perišić podijelio dvije asistencije, a SPAL-u i Crotoneu je zabio po gol. Upravo u današnjoj utakmici s Crotoneom Perišić je proglašen najboljim igračem susreta, a prema viđenom Inter se svrstao u prvi red kandidata za naslov nošen ubojitim dvojcem Perišić-Icardi.