[VIDEO] A gdje je lopta? Urnebesna reakcija golmana u Bundesligi

Robin Zentner nekoliko se trenutaka ponašao kao da u nogama ima imaginarnu loptu dok nije shvatio vlastitu grešku.

Vratar Mainza Robin Zentner nasmijao je sve navijače koji su pratili dvoboj 11. kola protiv Borussije (M). Barem one koji ne navijaju za Mainz, no srećom pa ga pogreška nije skupo koštala.

On je naime u 31. minuti dobio jednu povratnu loptu koja mu je prošla ispod noge, no Zentner u prvi mah nije shvatio te je pokušao dodati imaginarnu loptu.

Tek u tom trenutku shvatio je pogrešku koju je ubrzo ispravio iako je bio pod pritiskom protivničkog igrača Stindla.

Utakmica je završila rezultatom 1:1, a poveo je Mainz u 19. minuti golom Dialla, dok je stvari na početak u 67. minuti vratio Vestergaard.