[VIDEO] Hajduk pobijedio Zoryju u trećoj prijateljskoj utakmici

Odlična pobjeda Bilih.

Splitski Hajduk nastavlja s pobjedama u prijateljskim utakmicama prije početka nove sezone. Splićani su jučer s 3:1 pobijedili ukrajinsku Zoryju Luhansk, a u susretu je zaigralo čak 19 nogometaša.

Bile je u vodstvo doveo Stipe Vučur nakon kornera u 50. minuti, no samo minutu kasnije Karavaiev je izjednačio. Ipak, do kraja utakmice finalist Kupa Hrvatske uspijeva doći do pobjede. Prvo je u 70. minuti Delić primio loptu od Krekovića te neometan s 12 metara zabio za 2:1, da bi konačnih 3:1 postavio Nejašmić udarcem s ruba kaznenog prostora u sami kut.

Za Hajduk su u prvom dijelu nastupali Duka, Bašić, Beširović, Bradarić, Ismajli, Jurić, Said, Šego, Šehić, Špikić i Vučur, dok su u 60. minuti u igru ušli i Delić, Filip, Kreković, Mikulić, Nejašmić, Palaversa, Savvas i Tudor.

Bili su na pripremama već pobijedili Gornik Zabrze 4:0 te remizirali s Rudarom iz Velenja 1:1.