Alen Halilović istaknuo se u porazu Sporting Gijona od Valencije...

Alen Halilović i Darijo Srna/Foto: commons.wikimedia.org - Fanny Schertzer

U trećem prvenstvenom kolu Sporting Gijon je na domaćem terenu poražen od Valencije 1:0, a Alen Halilović je prvi puta bio u početnom sastavu. Momčad iz Gijona je unatoč porazu odigrala jako dobro. Posebno se istaknuo naš reprezentativac, koji je bio na terenu do 70. minute. Jedini strijelac bio je Alcacer u 90. minuti. Nakon tri kola Sporting ima dva boda uz zanimljivu gol razliku 0:1.

Nisu to loši rezultati budući da većina igrača ima manje od 23 godine. Halilović se u početnom sastavu iskazao dojmljivom kontrolom lopte, dobrim pregledom igre, te s nekoliko lijepih driblinga. Pogledajte video sa sinoćnje utakmice.