NAJNOVIJE VIJESTI

[VIDEO] HNL: Drama u Koprivnici! Slaven Belupo ispustio tri gola prednosti

Utakmica u Koprivnici završila je rezultatom 3:3.

U sklopu 30. kola Prve HNL Slaven Belupo je u posljednjem susretu ovog kola ugostio Inter te nakon velike drame izgubio tri boda u 98. minuti utakmice. Izjednačujući pogodak za 3:3 postigao je Tomislav Mazalović iz kaznenog udarca.

Već u 22. minuti utakmice Ante Mrmić je već tri puta vadio loptu iz svoje mreže. Prvi pogodak postigao je Vinko Međimorec, a samo tri minute kasnije vodstvo Farmaceuta povećao je Miloš Vidović. Impresionirane goste u 22. minuti šokirao je Dinko Trebotić, koji postiže pogodak za vodstvo domaćih od čak tri gola razlike.

Inter je prvom poluvremenu stvorio jednu dobro priliku i to u 44. minuti kada prvi pogodak u prvoligaškom društvu postiže mladi napadač Dominik Rešetar. Kad je već sudac Župan označio kraj prvog dijela, mladi hrvatski reprezentativac Nikola Katić radi veliku glupost te namjerno udara mladog napadača Intera i zarađuje izravni crveni karton.

U drugom poluvremenu Inter je preuzeo inicijativu i u 70. minuti Tomislav Mazalović smanjuje rezultat na 3:2. Nastavio je Inter s napadima, a velike prilike u 73. i 77. minuti propustili su Vlatko Blažević i Marko Vukčević. David Puclin mogao je riješiti sve dvojbe na utakmici, ali ga je zaustavio gostujući vratar. I kad su svi već čekali kraj utakmice, Musa je igrao rukom u kaznenom prostoru domaćina, a sudac Župan pokazuje na bijelu točku. Bod Interu donio je Tomislav Mazalović drugim pogotkom na utakmici.

Strijelci: Međimorec (6. min), Vidović (9. min), Trebotić (22. min), Rešetar (44. min), Mazalović (70 min.)

Slaven Belupo: Marković, Kitanovski, Delić, Katić, Međimorec, Šarlija, Arap, Trebotić, Vidović, Bouadla, Pejić

Inter Zaprešić: Mrmić, Bosec, Čeliković, Komorski, Prenga, Vukčević, Mazalović, Rak, Šarić, Postonjski, Rešetar