[VIDEO] HNL: Hajduk srušio Inter i vratio se na pobjedničke staze

Nakon tri uzastopne utakmice bez pobjede, Hajduk se vratio na pobjedničke staze pred 7 000 gledatelja na Poljudu.

Već u devetoj minuti utakmice slomljen je otpor gostiju iz Zaprešića, a Poljud je eksplodirao nakon sjajnog pogotka Josipa Radoševića. Do kraja poluvremena Hajduk je imao još nekoliko prilika, ali nije uspio postići pogodak. U prvom poluvremenu Hajduk je uputio čak 12 udaraca na gol Zaprešićana.

U drugo poluvrijeme Bili ulaze jednako snažno kao i u prvo te već u 58. minuti Ante Erceg povećava vodstvo na 2:0. Kapetan Hajduka Zoran Nižić u 88. minuti radi veliku glupost te zbog nepotrebnog prekršaja na sredini terena dobija drugi žuti, odnosno crveni karton. Hajduk je odigrao dobru utakmicu te je još mogao zabiti poneki pogodak. Slijedi reprezentativna stanka, a nakon nje Hajduk je domaćin Cibaliji, dok Inter gostuje u Koprivnici.

Sutra nas čekaju još dvije utakmice Prve hrvatske nogometne lige, u kojoj se od 17 sati sastaju Osijek i Istra 1961, a u 19 sati Rudeš ugošćuje Rijeku.