[VIDEO] Hrvat i kolumbijska zvijezda uživali u narodnjačkim hitovima

Hrvatski vratar branio je samo 45 minuta u pobjedi svog Monaca protiv Guingampa.

Danijel Subašić u subotu je zaprepastio veliki dio hrvatske sportske javnosti kada se eterom proširila vijest o njegovom izlasku iz igre nakon prvih 45 minuta utakmice između Monaca i Guingampa.

Suba je iz igre izašao zbog lakše ozljede desnog bedra, a trener Leonardo Jardim pojasnio je zbog čega je izvadio hrvatskog vratara.

“Osjetio je zatezanje, ali rekao je da može nastaviti igrati. Rekao sam mu da nije vrijedno rizika, već smo vodili 4-0, a njega očekuju važne utakmice s reprezentacijom”, kazao je portugalski stručnjak.

Kako sa Subašićevim bedrom nije ništa ozbiljno pokazala je i snimka koju je iz svlačionice objavio Radamel Falcao. On, Subašić i Crnogorac Stevan Jovetić uživali su u Cecinim hitovima nakon visoke pobjede rezultatom 6:0.