NAJNOVIJE VIJESTI

[VIDEO] Hrvati u stranim ligama: Autogol Barišića, katastrofalna greška Letice, asistencija Antolića

Pogledajte kakve nastupe su upisali hrvatski nogometaši u ostalim ligama.

Belgijsko prvenstvo došlo je do četvrtog kola i dok je Santinijev Anderlecht ostao stopostotan, Lekin Club Brugge nije.

Naime, Club Brugge remizirao je u gostima kod Antwerpena 1:1, a golu domaćina kumovao je bivši Hajdukov golman Karlo Letica, kojemu je lopta ispala iz ruku šest minuta prije kraja. Uz njega, Mitrović je također odigrao cijeli susret, dok je Tomečak ostao na klupi.

Zasada Anderlecht vodi s 12 bodova ispred Club Bruggea s deset, dok Standard Liege, Cercle Brugge i Antwerpen imaju po osam.

U Škotskoj je Borna Barišić bio strijelac autogola u Kupu protiv Kilmarnocka. Ipak, njegov Glasgow Rangers upisao je pobjedu od 3:1 zahvaljujući hat-tricku Alfredo Morelosa.

Na istoku zato same pobjede naših igrača. Vedran Ćorluka odigrao je svih 90 minuta u pobjedi Lokomotiva iz Moskve nad Kriljom Sovjetov od 1:0, a Domagoj Antolić upisao je asistenciju u pobjedi varšavske Legije nad Zaglebie Sosnowiecom od 2:1.