[VIDEO] Hrvatska dvama golovima iz prekida do minimalne pobjede nad Jordanom

Hrvatska je upisala teško izborenu pobjedu.

Hrvatska nogometna reprezentacija odigrala je prijateljsku utakmicu na Rujevici protiv Jordana i pobijedila s minimalnih 2:1.

U 14. minuti utakmice gosti su mogli šokirati Vatrene, no udarac Al-Taamarija iz okreta otišao je zamalo pored gola. Zato je deset minuta kasnije Pjaca izveo korner, a Vida ostao nečuvan i glavom zabio za prednost, s kojom se otišlo na predah.

U 18. minuti nastavka Marko Rog izveo je slobodni udarac, a ovaj put Matej Mitrović glavom povisio na 2:0. Mogao je do kraja utakmice Al Taamari smanjiti rezultat, no pucao je zamalo preko gola, da bi ipak Faisal odličnim golom iz slobodnog udarca smanjio na konačnih 2:1.