[VIDEO] Hrvatska gazi na poluvremenu! Pogledajte golove iz prvog dijela

Hrvatska na poluvremenu protiv Grčke vodi pogocima Modrića, Kalinića i Perišića.

Hrvatska Zlatka Dalića na poluvremenu protiv Grčke vodi rezultatom 3:1. Kockasti su u susret krenuli furiozno što je rezultiralo kazneni udarcem koji je izborio Nikola Kalinić, a isti je realizirao igrač utakmice (zasad) Luka Modrić.

Nastavak hrvatske dominacije šest minuta nakon prvog pogotka okrunio je Kalinić prekrasnim pogotkom iz blizine na asistenciju odličnog Strinića koji je u šesnaesterac poslao oštru prizemnu loptu.

Hladan tuš dolazi u 30. minuti nakon jednog od prekida na koji su svi upozoravali. Nakon kornera pogodio je grčki kapetan Sokratis.

Pogodak Grka nije unazadio Dalićevu momčad. Naprotiv, Hrvatska je jurnula po novi gol, u 33. minuti ubačaj je stigao s desne strane preko Vrsaljka, a Perišić je poletio zrakom za 3:1!