[VIDEO] Ibra džentlmen: Zabio eurogol i bio na pragu hat-tricka, pa prepustio izvođenje penala suigraču!

Kakva gesta Ibre.

Zlatan Ibrahimović nastavlja postizati pogotke u LA Galaxyju. Ovaj put Ibra je u 3:0 pobjedi nad Vancouverom zabio prvi gol već u četvrtoj minuti.

Iskoristio je najstrožu kaznu, koju je izborio Allesandrini, da bi u 58. minuti uzeo loptu gotovo na centru i nakon soloprodora s ruba kaznenog prostora zabio eurogol za 2:0. Bio je to njegov 20. gol u sezoni, no ni tu Ibra nije stao.

Ibrakadabra je u 77. minuti izborio još jednu najstrožu kaznu, no u maniri pravog džentlmena prepustio je Alessandriniju njegovo izvođenje i završilo je 3:0.