[VIDEO] ICC 2018: Atletico nadoknadio dva gola zaostatka pa poražen eurogolom u sudačkoj nadoknadi

Jedina pobjeda Parižana na ovogodišnjem turniru.

Na National Stadium u glavnom gradu Singapura Kallangu odigrana je 16. utakmica ovogodišnjeg International Champions Cupa i posljednja ovog mjeseca. Sastali su se Paris Saint-Germain i Atletico Madrid, a u posljednjoj utakmici Parižana na ovom turniru Francuzi su upisali i prvu pobjedu, završilo je 3:2.

Već u petoj minuti Di Maria je pokušao iz slobodnog udarca, no Adan je bio siguran, da bi na drugoj strani Trapp obranio pokušaj Correje. Gameiro je u 11. minuti pucao preko gola, a do prvog gola nakon dugo vremena dolazi u 32. minuti. Dagba je prizemno centrirao, Juanfran odbio pokušaj Kurzawe, no na odbijenu loptu natrčao je Nkunku i zabio za prednost Parižana. Najbolju priliku za izjednačenje imao je Vietto, no Rimane je sa crte izbio njegov udarac i na odmor se otišlo s prednošću PSG-a.

Prvu priliku u nastavku imao je Correa, koji je pucao glavom preko gola nakon kornera u 50. minuti, Joaquin je pucao pored gola u 62. minuti, a prvu parišku priliku u nastavku imao je Diaby, no u 66. minuti pogodio je gredu.

Ipak, pet minuta kasnije Moya je napravio ogromnu pogrešku u obrani Rojiblancosa, što je iskoristio upravo Diaby i povisio na 2:0.

Nakon kornera u 75. minuti Mollajo je uspio smanjiti na 2:1, da bi autogolom Bernedea četiri minute prije kraja Rojiblancosi ni krivi ni dužni uspjeli izjednačiti.

No, u drugoj minuti sudačke nadoknade Postolachi je okrenuo svog čuvara i fenomenalnim pogotkom donio pobjedu Parižanima. Ovim rezultatom Simeoneova momčad, unatoč još jednoj neodigranoj utakmici, ne može osvojiti naslov.