[VIDEO] ICC 2018: Debitant zabio dva gola za Juventus i srušio Kovačev Bayern!

Mlada zvijezda Stare Dame srušila je Bavarce.

Na kišovitom Lincoln Financial  Field u Philadelphiji nastavio se International Champions Cup, koji nam danas nudi čak šest utakmica. Prvu od tih šest upravo su odigrali Juventus i Bayern Munchen, a Stara Dama upisala je pobjedu od 2:0 i nanjela prvi poraz Niki Kovaču na klupi njemačke momčadi.

Već u trećoj minuti Favilli je u svom debiju mogao dovesti Staru Damu u vodstvo, no Ulreich je krajnjim naporom izbio loptu u korner. Bio je to samo Favillijev nagovještaj onoga što je napravio u nastavku utakmice. Na drugoj strani Perin je zaustavio pokušaje Riberyja i Zylle, prije nego je Gnabry u 26. minuti natjerao Perina na fenomenalnu intervenciju. Minutu kasnije nakon brze polukontre Alex Sandro pogodio je vanjski dio mreže, da bi u 33. minuti Stanišić napravio katastrofalnu pogrešku dodavanjem lopte do Ulreicha, koji nije uspio spasiti da lopta ne ode u korner, što je iskoristio Favilli i svojim prvijencem doveo Juventus u prednost.

Isti igrač pobjegao je obrani Bavaraca u 40. minuti i smirenim udarcem povisio na 2:0. Nastavak je otvorio Arjen Robben, no pucao je preko gola, baš kao i Wriedt u 53. minuti. Pet minuta kasnije Woo je zamalo pucao preko gola, da bi Sanches pucao visoko preko gola u 73. minuti.

Ovaj sudar dva aktualna prvaka Italije i Njemačke završio je s izmjenama golmana pa su tako Pinsoglio i Hoffmann zamijenili Perina i Ulreicha te upisali prve minute za svoje klubove. Posljednje prilike imali su Alaba, koji je glavom nakon kornera tri minute prije kraja pucao pored gola i Coman, koji se našao sam ispred Pinsoglija, ali pucao je preko gola i susret je završio 2:0.