[VIDEO] ICC 2018: Inter pogotkom Martineza srušio Lyon i ostao u igri za osvajanje naslova!

Nerrazzuri su upisali bitnu pobjedu.

Stadio Via del Mare u Lecceu ugostio je Inter i Lyon u sklopu International Champions Cupa, a milanski klub je minimalnom, 1:0 pobjedom, ostao u igri za trofej te istovremeno izbacio Francuze iz utrke za naslovom pobjednika.

Rafaelov prvi udarac na utakmici iz 17. minute otišao je pored gola, a u dosta siromašnom prvom poluvremenu vrijedi izdvojiti obranu Handanovića nakon udarca Terriera, kao i obranu Slovenca nakon pokušaja Mariana. Francuzi su bili dosta nervozni, jer su znali da bi porazom mogli ispasti iz šansi za osvajanjem naslova pa su u prvom dijelu žute kartone zaradili i Diop i Martins.

Iz prve prilike u nastavku Nerazzurri su poveli. Dalbert si je oslobodio prostora na lijevoj strani i prizemno centrirao, a Lautaro Martinez zabio za 1:0. Uslijedio je novi žuti karton Ferrija, ali i novi Rafaleov udarac pored gola. Puno zamjena ispresijecalo je igru te do kraja susreta nismo vidjeli većih prilika.