[VIDEO] ICC 2018: Kovačev Bayern ispustio nemoguće! Primio tri gola u 25 minuta i izgubio od Cityja!

Bayern je završio sudjelovanje drugim porazom.

Minhenski Bayern i Manchester City završili su sudjelovanje na ovogodišnjem International Champions Cupu međusobnom utakmicom na Hard Rock Stadium u Miamiju. Iako je Kovačeva momčad imala prednost od 2:0, Guardiola je nadmudrio našeg stratega i slavio nakon preokreta s 3:2.

U osmoj minuti Nmecha se našao sam pred Ulreichom, koji mu je obranio udarac, a isti igrač pet minuta kasnije pogodio je stativu. U 16. minuti stigla je kazna i to nakon prvog udarca Bavaraca na utakmici. Rafinha je probio desnu stranu i centrirao, a 19-godišnji Shabani glavom zabio za 1:0.

U 24. minuti već je 2:0. Iz drugog Bayernovog udarca Arjen Robben lobom je povisio prednost Bavaraca nakon odličnog upošljavanja Francka Riberyja. Mahrez se ozlijedio u 28. minuti pa ga je zamijenio Bernardo Silva, a samo minutu kasnije Foden je zamalo pucao preko gola. U 30. minuti Bravo je obranio još jedan udarac Robbena, a deset minuta prije poluvremena Ulreich je obranio pokušaj Diaza.

Isti igrač pucao je preko gola u 37. minuti, da bi konačno u sudačkoj nadoknadi prvog dijela nakon krasnog soloprodora Silva smanjio na 2:1.

U šestoj minuti nastavka iz prve prilike Građani su izjednačili. Ulreich je prvotno obranio udarac Diaza, da bi na odbijenu loptu natrčao Nmecha i izjednačio.

Uslijedilo je nekoliko izmjena, da bi u 70. minuti Bernabe uposlio Bernarda Silvu, koji u bliži Ulreichov kut zabija za potpuni preokret Guardioline momčadi. Do kraja utakmice prilike su imali Robben, Ribery i Johansson, no bili su neprecizni i Čileanac na golu Građana zaključao je vrata te je City došao do jedine ovogodišnje pobjede.