[VIDEO] ICC 2018: Pulišić nakon preokreta srušio Liverpool, Karius primio tri gola!

Kakav preokret u trećoj utakmici ICC-a.

Odigrana je treća utakmica ovogodišnjeg International Champions Cupa, koju su na Bank of America Stadium u Charlotte odigrali Liverpool i Borussia Dortmund. Bio je to susret Jurgena Kloppa sa svojom bivšom momčadi, koja je već pobijedila Manchester City. A sada je nanijela još jedan poraz protivnicima, nakon preokreta s 3:1 srušila je Redse i istaknula ozbiljnu kandidaturu za osvajanje trofeja.

Uvodnih 20-ak minuta utakmice prošlo je u potpunom ispitivanju snaga. Nijedna momčad nije došla do prilike za pokušaj sve do 25. minute, kada su Redsi ujedno i poveli. Nakon kombinacije iz kornera Robertson je centrirao, a Virgil Van Dijk glavom zabio za 1:0. Jedinu priliku za Nijemce imao je Wolf, koji je u 39. minuti pucao ravno u Kariusa i na odmor se otišlo s minimalnih 1:0.

Prije početka nastavka vidjeli smo čak osam promjena Redsa i devet Nijemaca, a do prve prilike došao je Milner, koji je u 56. minuti pucao zamalo preko gola. Pet minuta kasnije Milner se našao u ulozi asistenta, no nakon njegovog centaršuta Solanke je pucao samo pored gola. U 63. minuti Redsi su mogli riješiti pitanje pobjednika, no nakon odlične asistencije Sturridgea, Ojo je pogodio unutarnji dio grede.

Samo dvije minute kasnije stigla je kazna. Klavan je srušio Pulišića u kaznenom prostoru, a Amerikanac je mirno realizirao najstrožu kaznu i zabio za izjednačenje.

15 minuta prije kraja Woodburn je pucao ravno u Hitza, da bi nakon brze polukontre minutu prije kraja Schmelzer uposlio Pulišića, koji svojim drugim pogotkom zabija za preokret i novu pobjedu njemačke momčadi.

No, ni tu nije bio kraj uzbuđenjima. Mladi Pulišić u trećoj minuti sudačke nadoknade probio je desnu stranu i pucao, Karius odbio loptu, no samo na nogu Larsena, koji postavlja konačnih 3:1.