[VIDEO] ICC 2018: Real do minimalnog slavlja nad Ćorićevom Romom, Chelsea dobio Lyon nakon jedanaesteraca

Nove dvije utakmice su iza nas.

Pretposljednje dvije utakmice International Champions Cupa su iza nas, a u njima su se sastali klubovi koji ne mogu osvojiti naslov.

Real je igrao protiv Rome, a nakon što je utakmica bila odgođena zbog loših vremenskih uvjeta za 45 minuta, već u 94. sekundi utakmice Bale je proigrao Asensija, koji je izašao sam ispred Olsena i zabio za 1:0. U sedmoj minuti Džekin udarac obranio je Navas, a u 15. minuti već je bilo 2:0.

Bale je primio odličnu loptu i zaobišao Marcana te povisio prednost Kraljeva. U 35. minuti Šveđanin je obranio udarac Benzeme, a Ceballos je dvije minute prije poluvremena pucao pored gola i na odmor se otišlo s lijepom prednošću Kraljeva.

Nastavak je otvorio Vinicius udarcem pored gola, a Llorenteov pokušaj iz 63. minute obranio je Mirante. Do kraja utakmice vidjeli smo pregršt izmjena, a od prilika vrijedi izdvojiti udarce Pellegrinija i Schicka, koji su otišli pored gola. Ipak, sedam minuta prije kraja Strootman je nakon ubacivanja rukom odličnim udarcem uspio smanjiti na konačnih 2:1.

Ante Ćorić igrao je od 73. minute. Tako je Kraljevski klub na MetLife Stadium u East Rutherfordu upisao novu pobjedu te se njome oprostio od ovogodišnjeg natjecanja.

Real Madrid (4-3-3)

Navas – Carvajal (Galache 71′), Ramos (Sanchez 46′), Nacho (De Tomas 82′), Rodriguez (Leon 71′) – Ceballos (Odegaard 70′), Kroos (Llorente 46′), Isco (Valverde 56′) – Asensio (2.) (Vinicius 56′), Benzema (Mayoral 57′), Bale (15.) (Vazquez 56′)

Roma (4-3-3)

Olsen (Mirante 46′) – Florenzi (Karsdrop 63′), Fazio (Manolas 46′), Marcano (Jesus 63′), Kolarov (Santon 73′) – Cristante (Luca Pellegrini 63′), De Rossi (Gonalons 46′), Pastore (Strootman 63′, 83.) – Perotti (Kluivert 53′), Džeko (Ćorić 73′), El Shaarawy (Schick 46′)

Vrijedi spomenuti i kako je u ranije odigranoj utakmici Chelsea nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca s 5:4 pobijedio Lyon, nakon što je regularni dio utakmice završio bez pogodaka.