[VIDEO] ICC 2018: Tottenham deklasirao Romu u Ćorićevom debiju za Vučicu!

Odličnu utakmicu gledali smo u San Diegu.

Na SDCCU Stadium u San Diegu odličnu, sedmu utakmicu International Champions Cupa priredili su nam Roma i Tottenham, a završilo je s uvjerljivom pobjedom engleske momčadi od 4:1.

Bilo je to uvodnih pola sata kakvih smo samo mogli poželjeti. Već u trećoj minuti Pastore je petom započeo akciju, a zatim i asistirao Schicku, koji dovodi Vučicu u vodstvo.

No, vodstvo nije dugo trajalo. Nakon centaršuta Amosa, Llorente je glavom zabio za 1:1. Christian Eriksen mogao je preokrenuti rezultat, no u 16. minuti pucao je pored gola.

Ipak, samo dvije minute kasnije Lamela je centrirao, a Lucasov udarac Mirante odbio točno na nogu Llorentea, koji svojim drugim golom preokreće rezultat. Usporedbe radi, Španjolac je prošle sezone za Spurse postigao tek jedan gol i to Swansea Cityju. Cengiz Under u 20. minuti imao je veliku priliku za izjednačenje, no pogodio je vanjski dio mreže.

U 28. minuti već je 3:1. Nakon centaršuta Auriera Lucas je glavom povisio vodstvo engleske momčadi. Do kraja prvog dijela još jedan gol vidjeli smo u Miranteovoj mreži. Nakon duge akcije Moura je došao do lopte i s ruba kaznenog prostora po travi odlično zabio za 4:1.

Gotovo cijela Romina momčad u 59. minuti bila je promijenjena, a ona nije mogla parirati odličnim Englezima. Edin Džeko u 67. minuti glavom je nakon kornera pucao preko gola, a istom igraču Gazzaniga je jednom rukavicom u korner izbio pokušaj iz 75. minute.

Ante Ćorić upisao je svoj debi u dresu Vučice, ušao je u igru u 59. minuti utakmice, a u 77. minuti iz svog prvog udarca mogao je smanjiti rezultat, ali pogodio je vanjski dio mreže. Posljednju priliku imao je upravo Ćorić, no sedam minuta prije kraja ponovno je pucao pored gola i susret je završio 4:1.