[VIDEO] ICC 2018: United nakon 13 serija jedanaesteraca pobijedio Milan!

Ogromnu dramu gledali smo u Californiji.

Uzbudljivu noć International Champions Cupa zaključili su Milan i Manchester United na StubHub Center u Californiji, a Crveni vragovi su nakon 13 serija jedanaesteraca s ukupnih 10:9 došli do pobjede.

Cutrone je već u šestoj minuti mogao dovesti Rosonerre u prednost, no pogodio je vanjski dio mreže. Tri minute kasnije Donnarumma je obranio udarac Alexisa, no Čileanac je u 12. minuti fantastično izbjegao zaleđe nakon upošljavanja Juana Mate i prevario Donnarummu za 1:0.

Međutim, samo tri minute kasnije Suso je odličnim poluvolejom izjednačio. Isti igrač u 24. minuti pucao je pored gola, a Alexisove udarce do kraja prvog dijela obranio je Donnarumma i na odmor se otišlo s neodlučenim rezultatom.

Već u drugoj minuti nastavka Darmian je centrirao, a Alexis odličnim volejom zamalo pucao pored gola. Minutu kasnije Donnarumma je obranio udarac McTominayja, a Borini je na drugoj strani pucao visoko preko gola. Tempo igre u nastavku je pao, što je bilo uzrokovano brojnim izmjenama, a do iduće prilike trebali smo čekati na 68. minutu kada je Mata iskoristio povratnu loptu Alexisa, no pucao ravno u Reinu.

Pet minuta prije kraja Borini je pogodio stativu pa je susret odlučen u raspucavanju s bijele točke. Nakon mukotrpnih 13 serija jedanaesteraca, Crveni vragovi pobijedili su rezultatom 9:8, a junak je bio golman Pereira, koji je obranio dva udarca, dok je Kessie posljednji pucao, no njegova panenka otišla je preko gola.