[VIDEO] ICC 2018 (Ž): Domaća momčad osvojila naslov, Manchester City nakon preokreta do bronce

Poznat je konačan poredak ženskog dijela turnira.

Odigrane su i posljednje dvije utakmice International Champions Cupa za žene i saznali smo momčad, koja se okrunila povijesnim naslovom.

Riječ je o domaćoj momčadi North Carolina Courage, koja je s minimalnih 1:0 pobijedila sedmerostruke osvajačice Lige prvaka, momčad Lyona. Jedini gol postigla je Heather O’Reilly kroz noge golmanici u desetoj minuti nakon velike pogreške stopera Lyona.

U utakmici za treće mjesto Manchester City je nakon preokreta s 2:1 svladao Paris Saint-Germain. Iako su Parižanke povele preko Melike Pekel već u 59. sekundi, prvo je u 41. minuti Jill Scott glavom nakon kornera Weir izjednačila, da bi u četvrtoj minuti sudačke nadoknade Mie Jans glavom nakon slobodnog udarca pogodila za preokret i brončanu medalju.