[VIDEO] ICC: Milan deklasirao Bayern, no to mu neće biti dovoljno za osvajanje naslova

U pretposljednjoj utakmici kineskog dijela International Champions Cupa Milan je senzacionalno deklasirao Bayern Munchen sa čak 4:0. Ipak, to mu neće biti dovoljno za osvajanje naslova. Naime, iako ima bolju gol razliku, trenutno je Borussia Dortmund ispred Talijana zbog pobjede u međusobnom susretu. Tako će natjecanje osvojiti upravo Nijemci, osim ako neka momčad u susretu između Lyona i Intera, koji je na rasporedu u ponedjeljak, ne pobijedi s minimalno tri gola razlike.

U osmoj minuti prvu priliku imao je Lewandowski, koji je glavom nakon kornera pucao pored gola, baš kao i minutu kasnije udarcem iz daljine. Iz prve prilike Milan je poveo. Nakon sretnog odbijanja lopta je došla do Kessiea, koji ju posprema u praznu mrežu. U 25. minuti već je 2:0. Nakon slobodnog udarca Rodrigueza Cutrone je nadvisio Comana i glavom povisio na 2:0.

Bavarci su tada krenuli u silovit pritisak, svi Rossoneri su desetak minuta bili zbijeni u 25 metara od svog gola, no nije bilo pravih prilika osim udarca Lewandowskog u 41. minuti, koji je otišao pored gola. S druge strane, Talijani su krenuli u kontru, Bonaventura je pronašao Cutronea, koji svojim drugim današnjim pogotkom zabija za 3:0 te se na odmor otišlo s iznenađujućim i velikim vodstvom Talijana.

Nastavak je slabašnim udarcem pored gola otvorio Andre Silva, dok je Muller na drugoj strani u 58. minuti primorao Donnarummu na prvu intervenciju. Sedam minuta kasnije Niang je pucao visoko preko gola, a istom igraču Fruchtl je obranio pokušaj iz 69. minute.

Četiri minute kasnije Tolisso se našao sam pred Donnarummom, no pogodio je vanjski dio mreže, a devet minuta prije kraja Lewandowski je iz slobodnog udarca pucao preko gola. Martinez je glavom nakon kornera pucao preko gola u 85. minuti, dok je na drugoj strani Calhanoglu iz prvog udarca postavio konačnih 4:0 i donio Rossonerima prvu pobjedu.