[VIDEO] ICC: Roma nakon drame srušila Tottenham

Odigrana je još jedna utakmica na američkom dijelu International Champions Cupa u kojoj je Roma nakon drame s 3:2 bila bolja od Tottenhama.

Već u četvrtoj minuti Dier je pucao preko gola, a u desetoj minuti Kane je pucao ravno u Alissona. Tri minute kasnije Carter-Vickers je igrao rukom u kaznenom prostoru i sudac je pokazao na bijelu točku, a siguran izvođač bio je Perotti. Samo tri minute kasnije Nainggolan je proigrao Defrela, koji puca pored gola, a na novu priliku čekali smo do 32. minute kada Kane iz slobodnog udarca puca ravno u Alissona.

Harry Kane primjetno je bio i više nego raspoložen kod Pijetlova danas pa je vrlo dobro pucao i u 37. minuti, no Alisson je upisao novu obranu. Do kraja poluvremena nije bilo većih prilika te se na odmor otišlo s minimalnim vodstvom Vučice. U nastavku smo dugo čekali na prave prilike, no kad smo ih dočekali ujedno smo vidjeli i pogotke. U 70. minuti Under je iskoristio pogrešku Wimmera i povisio na 2:0.

Kad se činilo kako će Roma izboriti sigurnu pobjedu ukazao se Janssen. On je u 87. minuti pogodio stativu, nakon koje je na odbijenu loptu natrčao Winks i smanjio na 2:1, da bi samo četiri minute kasnije iskoristio prizeman centaršut i izjednačio na 2:2.

Međutim, čim se krenulo sa centra Strootman je prošao po lijevoj strani i centrirao, a Tumminello zabio za 3:2 i donio pobjedu Romi.