[VIDEO] Igrači se svađali oko izvođenja penala! Mourinho opet poludio

Manchester United je protiv Benfice imao dva kaznena udarca od kojih jedan nije realizirao.

Jose Mourinho/Foto: Youtube screenshot

Manchester United u utorak je na Old Traffordu pobijedio Benficu rezultatom 2:0 čime je izborio osminu finala najelitnijeg klupskog natjecanja na svijetu.

Bez obzira na pobjedu, trzavica između domaćih igrača nije nedostajalo, a sve je svojom izjavom nakon susreta začinio trener Jose Mourinho.

U 15. minuti za ‘Crvene vragove’ je dosuđen prvi kazneni udarac koji je Anthony Martial propustio realizirati. Ipak, u 45. minuti nesmotreni vratar gostiju Mile Svilar gura loptu u svoju mrežu i dovodi Manchester u vodstvo.

Konačni rezultat postavio je Daley Blind iz jedanaesterca u 78. minuti, no ono što je prethodilo izvođenju naljutilo je trenera i brojne navijače.

Prvo se kazneni udarac spremao izvesti Romelu Lukaku kojemu je prišao Ander Herrera rekavši kako će on biti izvođač najstrože kazne. Ipak, cijelu situaciju je smirio Blind preuzevši izvođenje na zahtjev trenera Mourinha.

“Ne razumijem zašto me svi pitaju isto. Plaćen sam za donošenje odluka, kakve god one bile. Romelu je želio pucati i ima karakter za preuzimanje odgovornosti, kao i Herrera, ali moja je odluka bila da izvođač bude Blind”, kratak je bio Portugalac nakon dvoboja.