[VIDEO] Izbjegnuta senzacija u Torinu! Kiksao lider prvenstva

Mario Mandžukić igrao je za Juventus posljednjih 12 minuta, dok Rog kod Napolija nije ulazio u igru.

Slabašni Benavento u 12. je kolu Serie A došao na noge slavljenički raspoloženom Juventusu koji je slavio 120. rođendan. Sve je bilo spremno za kanonadu gostiju koji do sad nisu upisali niti jedan bod u Serie A, ali u 19. minuti uspijevaju šokirati Juventusov stadion.

Amato Ciciretti postigao je prekrasan pogodak iz slobodnog udarca, a Benavento je domaće navijače u strepnji držao do 57. minute kada iz blizine za izjednačenje pogađa Gonzalo Higuain. U 66. minuti konačni rezultat postavio je Juan Cuadrado čime se Stara dama primaknula na samo bod zaostatka za vodećim Napolijem.

Za Juve je Mandžukić igrao posljednjih 12 minuta, a spomenuti Napoli je na gostovanju kod Chieva iznenađujuće upisao drugi remi sezone rezultatom 0:0.

Nakon poraza od Cityja u Ligi prvaka, momčad Mauricija Sarrija nastavila je loš niz, a u njenom sastavu nije bilo Marka Roga koji je ostao na klupi.

Milan Badelj igrao je do 75. minute u porazu njegove Fiorentine na domaćem terenu od Rome koja je slavila rezultatom 4:2, a pogotke za Rimljane postizali su Gerson, Kostas Manolas i Diego Perroti.

U posljednjem susretu igranom od 15 sati Cagliari je na domaćem terenu s 2:1 svladao Veronu.