Gol karijere za našeg reprezentativca!

Ivan Rakitić je u 74. minuti postigao fantastičan pogodak za vodstvo Barcelone od 2:1 protiv Real Madrida. Gol o kojem će se još dugo pričati. Real je poveo u 28. minuti pogotkom Casemira, a Barca je izjednačila pet minuta kasnije golom Messija, kojemu je asistirao upravo Rakitić.

Potez utakmice pripao je našem reprezentativcu. Raketa je sjajnim lažnjakom prevario Kroosa, pa ljevicom sjajno pogodio mrežu Reala. Hrvatski reprezentativac ovim fantastičnim pogotkom je ‘zapalio’ društvene mreže, pojavio se zanimljiv status na jednoj društvenoj mreži, a on glasi ovako: ‘Kruže priče da se Kroos još uvijek nije vratio nakon što ga je Rakitić poslao po ćevape.’

‘Čudesna i velika pobjeda u El Clasicu. S ova tri boda borit ćemo se za naslov prvaka. Gol je za moje cure i sve navijače Barcelone.’ Poručio je Rakitić.