[VIDEO] Jupiler Pro Liga: Santini eurogolom pokrenuo preokret Anderlechta, Kalinić primio četiri gola!

Oprečni nastupi naših nogometaša.

U belgijskoj Jupiler Pro Ligi sinoć je na rasporedu bilo osmo kolo, a vidjeli smo i nastupe petorice hrvatskih nogometaša.

U ranije odigranom susretu Gent je izgubio od prvoplasiranog Club Bruggea sa čak 4:0, a sva četiri gola primio je reprezentativni golman Lovre Kalinić. U prvom dijelu zabio mu je samo Groeneveld, da bi u nastavku njegovu mrežu zatresao Wesley i to tri puta. Karlo Letica za goste odigrao je cijeli susret, dok je za Gent Franko Andrijašević iz igre izašao u 73. minuti.

U kasnije odigranoj utakmici Anderlecht je nakon preokreta pobijedio Standard Liege 2:1 i skočio na treće mjesto. Nakon što je Djenepo u 45. minuti doveo goste u vodstvo, Ivan Santini u 72. minuti je izjednačio, da bi Sanneh u četvrtoj minuti sudačke nadoknade donio pobjedu Dinamovom protivniku u Europskoj ligi. I Santini i Antonio Milić odigrali su cijeli susret, a Milić je zaradio i žuti karton.