Mandžukić vraća formu koja ga je krasila veći dio karijere...

U petak navečer odigrana je prva utakmica 15. kola talijanske Serie A, a koplja su u velikom derbiju ukrstili Lazio i Juventus.

Vrlo važnu pobjedu na koncu je ostvario aktualni branitelj prvaka, koji je Rimljane svladao s 2:0 te dospio do petog mjesta prvenstvene ljestvice s 27 osvojenih bodova (osam pobjeda, tri remija, četiri poraza).

Svi golovi pali su u prvih 45 minuta; staru damu u vodstvo je u 7. minuti autogolom doveo Santiago Gentiletti, a u 32. minuti konačan rezultat fantastičnim je pogotkom na asistenciju Marija Mandžukića zabio Paulo Dybala.

Hrvatski reprezentativni napadač na travnjaku je proveo 82 minute, kad ga je Massimilliano Allegri zamijenio Alvarom Moratom. Na ljestvici i dalje vodi Napoli, ispred Intera i Fiorentine.