[VIDEO] Kakav debi! Ibrahimović zabio s 35 metara samo šest minuta nakon ulaska u igru!

Svaka čast Zlatane!

“Znam da je iza mene duga pauza i izvan ritma sam zbog ozljede, no želim izaći na teren, pomirisati travu i dodirnuti loptu, tada će sve biti drugačije“, izjavio je Zlatan Ibrahimović pri dolasku u LA Galaxy.

Sinoć je Ibrakadabra i debitirao za američku momčad, nakon što je odradio svega jedan trening. Njegova momčad gubila je 3:0 od gradskog protivnika Los Angelesa, prije nego je Lletget smanjio na 3:1. Igrala se 71. minuta i Šveđanin je ušao u igru.

Samo dvije minute kasnije Pontius je smanjio na 3:2, a u 77. minuti Ibrahimović je pokazao svoju magiju. S 35 metara volejom je lobao golmana gostiju i izjednačio na 3:3.

No, ni tu nije bio kraj njegovoj predstavi. U prvoj minuti sudačke nadoknade nakon centaršuta je zabio gol glavom i donio preokret za potpuno oduševljenje navijača u Los Angelesu.