Ivan Kelava odigrao je cijelu utakmicu za Granadu protiv madridskog Atletica...

Odigrane su prve utakmice šesnaestine finala Kupa kralja, a na travnjak su u utorak istrčali nogometaši Leganesa i Granade te Reus Deportiua i Atletico Madrida.

Granada je u gostima ogledala snage s drugoligašem Leganesom te je iznenađujuće poražena rezultatom 2:1. Mogu gosti biti i zadovoljni sa samo minimalnim porazom, s obzirom na broj prigoda koje im je stvorio drugligaš, a čitavu je utakmicu na vratima proveo hrvatski golman Ivan Kelava.

Konačno je Kelava dobio prigodu među vratnicama, no utakmicu u konačnici neće pamtiti po dobrome. Guilermo Fernandes doveo je Leganes u vodstvo već u desetoj minuti, a nakon što je Granada ostala s igračem manje (isključenje Pereza) Ramos je i povisio rezultat, na semaforu je stajala 38. minuta. Utješni pogodak za nastavak nade postigao je u 74. minuti Fran Rico.

U drugoj utakmici Atletico je istim rezultatom bio bolji od Reus Deportiua. Ekipa iz Katalonije iznenađujuće je povela zgoditkom Francesca Carbija, no prvoligašu su prednost vratili Luciano Vietto i Saul Niguez.

All Goals – Leganes 2-1 Granada CF – 01-12-2015 HD by Bayeo