[VIDEO] Kramarić i Rebić strijelci u Bundesligi

Rebić je zabio 5, a Kramarić 4 gola u Bundesligi.

Hrvatski nogometni reprezentativac Andrej Kramarić nastavio je sjajnu golgetersku formu. Nakon golova Lyonu, Augsburgu, Španjolskoj i Engleskoj, Krama je zabio petu utakmicu u nizu u remiju Hoffenheima kod Herthe u Berlinu.

Damirbay je već u prvoj minuti doveo goste u vodstvo, a u 10. minuti Kramarić pogađa za 2:0. Samo dvije minute kasnije Vedad Ibišević smanjuje rezultat, a njegov reprezentativni kolega Ermin Bičakčić u 55. minuti vraća Hoffenheimu dva gola prednosti. Ipak bod Herthi donijeli su Leckie u 71. minuti i Valentino Lazaro tri minute prije kraja.

Drugi hrvatski ofanzivac Ante Rebić također se upisao u strijelce. Ante je postigao treći pogodak u 3:1 pobjedi Eintrachta na gostovanju u Augsburgu. De Guzman i Haller doveli su Frankfurt u vodstvo, Rebić ga je podebljao, a počasni pogodak postigao je Cordova u sudačkoj nadoknadi.

Rebić je zabio pet, a Kramarić četiri pogotka ove sezone u Bundesligi.