Kramarić je čak dva puta tresao mrežu Werdera iz Bremena.

Nastavlja se sjajna forma naših napadača u ligama petice. Hrvatski reprezentativci Nikola Kalinić i Andrej Kramarić pružili su odlične partije u pobjedama svojih klubova.

U pobjedi Fiorentine protiv  Lazija 3:2 u sklopu 36. kola Serie A, Nikola Kalinić postigao je pogodak za preokret, u 73. minuti Kalinić se sjajno snašao pred golom Lazija i došao do svog 15. pogotka u sezoni u Serie A, hrvatski napadač s 15 postignutih golova drži osmo mjesto ljestvice strijelaca.

Do svog 15. pogotka u Bundesligi došao je i Andrej Kramarić. Hrvatski reprezentativac postigao je dva gola u pobjedi Hoffenheima nad Werderom 5:3 u 33. kolu Bundeslige.

Hrvatski napadač prvo je mrežu zatresao u 11. minuti kada je na asistenciju Mađara Szalaija sjajno pogodio za vodstvo Hoffenheima 2:0.

Sjajnu golgetersku formu Kramarić je nastavio i u drugom poluvremenu, hrvatski napadač svoj drugi pogodak na utakmici postigao je u 49. minuti na asistenciju Zubera. Kramarić trenutno drži šesto mjesto ljestvice strijelaca Bundeslige.