[VIDEO] Kramarić ponovo strijelac, preokret Manchester Uniteda u samom finišu

Cristiano Ronaldo s puno emocija je proslavio gol protiv bivšeg kluba, ali na kraju nije imao razloga za slavlje.

Skromnu večer hrvatskih nogometaša nadoknadio je Andrej Kramarić koji se još jednom upisao u strijelce i treći puta ove sezone zabio Lyonu.

CSKA Moskva poražena je na svom terenu od Rome i vjerojatno izgubila šanse za prolazak u osminu finala. Manolas je doveo Romu u vodstvo već u 4. minuti, već početkom nastavka izjednačio je Sigurdsson, ali šest minuta kasnije njegov sunarodnjak Magnusson je pocrvenio što je olakšalo posao Rome koja je golom Pellegrinija došla do pobjede. Ante Ćorić nije kandidirao za susret, kao ni Kristijan Bistrović, dok je Nikola Vlašić odigrao svih 90 minuta.

Juventus je poražen u Torinu od Manchester Uniteda nakon fenomenalnog preokreta Mourinhove momčadi na samom kraju utakmice. Poveo je Juve preko Cristiana Ronalda u 65. minuti, a zatim je sjajnim udarcem iz slobodnog udarca Juan Mata poravnao. U 89. minuti nakon gužve Alex Sandro ugurao je loptu u svoju mrežu za slavlje Crvenih vragova. Trener Juventusa Allegri kasno se sjetio i poslao je našeg Marija Mandžukića tek u 92. minuti na teren, ali Super Mario nije ga uspio spasiti poraza.

Nakon što su prije dva tjedna u Njemačkoj odigrali 3:3, Lyon i Hoffenheim ponovo su gledateljima pružili golijadu. Lyon je imao sigurnih 2:0 golovima Fekira i Ndombelea, pomogao im je i Kasim koji je isključen u 51. minuti, ali prosuli su sigurnu pobjedu. Naš Andrej Kramarić smanjio je rezultat u 65. minuti, a domaće je šokirao Kaderabek u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Real Madrid je započeo utakmicu s Lukom Modrićem na klupi, a rezultat je treneru Santiagu Solariju pružio luksuz da se Luka odmori i ne ulazi u igru. Benzema je zabio dva pogotka, a po jednom su precizni bili Toni Kroos, Casemiro i Gareth Bale.

U ostalim susretima Bayern našeg trenera Nike Kovača slavio je s 2:0 protiv AEK-a, a oba gola postigao je Robert Lewandowski. Manchester City je sa visokih 6:0 savladao Sakhtar uz hettrick Gabriela Jesusa. Valencia je bila bolja od Young Boysa rezultatom 3:1, a Benfica i Ajax remizirali su 1:1. Lijepa vijest da se Filip Krovinović našao na klupi prvi puta ove sezone nakon operacije koljena.

CSKA Moskva – Roma 1:2 (Sigurdsson 50′; Manolas 4′, Pellegrini 59′)

Valencia – Young Boys 3:1 (Mina 14′, 42, Soler 56′; Assale 37′)

Bayern – AEK 2:0 (Lewandowski 31′, 71′)

Benfica – Ajax 1:1 (Jonas 29′; Tadić 61′)

Juventus – Manchester United 1:2 (C.Ronaldo 65′; Mata 86′, Alex Sandro ag 89′)

Lyon – Hoffenheim 2:2 (Fekir 19′, Ndombele 28′; Kramarić 65′, Kadarabek 92′)

Manchester City – Shakhtar 6:0 (Silva 13′, Gabriel Jesus 24′, 72′, 92′, Sterling 49′, Mahrez 84′)

Plzen – Real Madrid 0:5 (Benzema 21′,37′, Casemiro 23′, Bale 40′, Kroos 67′)