[VIDEO] Krv nije voda: Rivaldov sin zabio najljepši pogodak kvalifikacija Europa Lige

Jučer su odigrane prve utakmice 3. pretkola Europa Lige, bilo je puno iznenađenja poput velikog uspjeha Osijeka u Eindhovenu, međutim gol večeri se dogodio u Bukureštu gdje je domaći Dinamo ugostio španjolskog predstavnika Athletic Bilbao. Utakmica je završila 1:1, a u 54. minuti je najljepši gol pretkola EL-a postigao Rivaldinho, sin brazilske legende Rivalda.

Rivaldinho je u igru ušao u drugom poluvremenu pri minimalnom vodstvu gostiju, a 22-godišnjem igraču je trebalo manje od deset minuta da pokaže što može. Mladi Brazilac je dobio jednu loptu na 40 metara udaljenosti od gola, te je napravio nekoliko koraka i neobranjivo smjestio loptu u rašlje nemoćnog Herrerina. Sve je to napravio pod budnim okom Rivalda koji je burno proslavio predivni gol svoga sina.

Rivaldov sin je u kratkoj karijeri već igrao za brazilski Mogi Mirim gdje je nastupao u ekipi zajedno s ocem, a potom je otišao u portugalsku Boavistu. Uslijedio je povratak u Brazil, a od veljače igra u redovima bukureštanskog Dinama. Ako nastavi postizati ovakve golove samo je pitanje vremena kada će krenuti usporedbe mladića sa slavnim ocem koji je jedna od najvećih brazilskih legendi budući da je u karijeri s klubovima i u dresu Brazila osvojio sve što se moglo osvojiti.