[VIDEO] Lakersi prekinuli niz od tri poraza, Hezonja odličan u porazu Knicksa

Lakersi su prekinuli negativan niz.

Košarkaši Los Angeles Lakersa prekinuli su niz od tri poraza zaredom pobjedom u Texasu kod Dallas Mavericksa 107:97. Brandon Ingram odgovorio je na sjajan način kritičarima i vodio Lakerse do pobjede sa 29 koševa. Lonzo Ball zabio je 21 koš, a Ivica Zubac u maloj minutaži zabio je četiri koša i uhvatio dva skoka. Slovenac Luka Dončić još je jednom odigrao odličnu utakmicu i zabio je 27 koševa.

New York Knicksi su poraženi u Portlandu rezultatom 111:101. Bivši košarkaš Zadra i Cedevite, Jusuf Nurkić zabio je 20 koševa za Blazerse, po 17 su dodali Lillard i McCollum. Mario Hezonja bio je ponajbolji u redovima Knicksa. Za 31 minutu zabio je 14 koševa i uhvatio sedam skokova uz asistenciju i tri ukradene lopte.

U ostalim susretima Detroitu nije pomoglo niti 34 koša Blakea Griffina za izbjegavanje poraza od Spursa 119:107. Boston je lagano savladao Netse, a Houston je predvođen Jamesom Hardenom srušio i Denver te upisao 14 pobjedu u posljednjih 16 nastupa.

Detroit Pistons – San Antonio Spurs 107:119

Boston Celtics – Brooklyn Nets 116:95

Houston Rockets – Denver Nuggets125:113

NO Pelicans – Memphis Grizzlies 114:95

Dallas Mavericks – LA Lakers 97:107

Portland Trail Blazers – NY Knicks 111:101

Sacramento Kings – Orlando Magic 111:95