[VIDEO] Legenda ponovno oduševila! Svi se razbježali, a on čestitao

I dok su se njegovi suigrači nakon poraza razbježali u svlačionicu, Gigi Buffon na pobjedi je čestitao navijačima Lazia.

Juventus je u subotu protiv Lazija upisao prvi domaći poraz u Serie A nakon 41 utakmice u nizu u kojima je upisao pobjedu ili remi. Posljednji put poraz je doživio 23. kolovoza 2015. godine od Udinesea, a jučer je prejak bio Lazio.

U prvom dijelu činilo se kako za Staru damu sve ide planiranim tijekom kada je u 24. minuti za vodstvo pogodio Douglas Costa, no početkom drugog dijela Ciro Immobile je s dva pogotka potopio Juventus.

Momčadi Maxa Allegrija nije pomogao niti kazneni udarac u 96. minuti koji nije realizirao Paolo Dybala drugu utakmicu zaredom, nakon što je isto napravio kod Atalante u Bergamu pri rezultatu 2:2 pred kraj susreta.

I dok je većina igrača Juventusa pokunjenih glava otišla u svlačionicu, kapetan talijanskog prvaka Gigi Buffon otišao je do tribine s navijačima Lazija čestitavši im aplauzom na zasluženoj pobjedi.

Ova gesta jednog od ‘omiljenih nogometnih sinova’ naišla je na veliko odobravanje navijača na društvenim mrežama.