[VIDEO] Liga nacija: Belgija svladala Švicarsku, Austrija, Grčka i Finska do minimalnih pobjeda

Odigrane su i preostale današnje utakmice.

Osim remija Hrvatske i Engleske na praznoj Rujevici bez pogodaka, 0:0, odigrano je još šest utakmica Lige nacija.

U Ligi A tako smo vidjeli pobjedu Belgije nad Švicarskom od 2:1. Poveli su domaćini golom Lukakua nakon odličnog upošljavanja Meuniera, da bi u 76. minuti Elvedi nakon slobodnog udarca glavom prenio loptu do Marija Gavranovića, koji izjednačuje. Ipak, šest minuta prije kraja Lukaku svojim drugim golom na utakmici donosi pobjedu trećeplasiranoj reprezentaciji s Mundijala.

U Ligi B Austrija je golom Arnautovića iz 71. minute pobijedila Sjevernu Irsku s minimalnih 1:0, a identičnim rezultatom u C Ligi pobjede su upisali i Finska i Grčka i to nad Estonijom i Mađarskom.

Naposljetku, vrijedi spomenuti i pobjede Moldavije nad San Marinom od 2:0 te Bjelorusije nad Luksemburgom od 1:0 u Ligi D.