[VIDEO] Liga nacija: BiH srušila i Austriju, uvjerljiva Belgija, Luksemburg zauzeo vrh Lige D!

Zanimljivi rezultati preostalih utakmica.

Osim debakla hrvatske nogometne reprezentacije u Elcheu i teškog, 6:0 poraza, večeras je odigrano još šest utakmica Lige nacija.

U Ligi A vidjeli smo još jedan poraz Islanda, na Laugardalsvolluru Belgija je pobijedila 3:0, a pitanje pobjednika bilo je rješeno unutar dvije minute. Prvo je Eden Hazard u 29. minuti iz kaznenog udarca zabio za 1:0, da bi dvije minute kasnije Romelu Lukaku nakon kornera povisio na 2:0. Isti igrač devet minuta prije kraja nakon još jednog kornera postavio je konačnih 3:0.

U B Ligi do velike pobjede došla je susjedna BiH, koja je golom Edina Džeke nakon odličnog soloprodora s minimalnih 1:0 pobijedila Austriju.

Dvije domaće pobjede vidjeli smo u Ligi C. Finska je pogotkom legendarnog Teemu Pukkija s minimalnih 1:0 pobijedila Estoniju, dok su Mađari s 2:1 svladali Grčku.

U konačnici, Luksemburg je s uvjerljivih 3:0 svladao San Marino u Ligi D te iskoristio kiks Bjelorusije kod Moldavaca (0:0) te zasjeo na vrh skupine.