[VIDEO] Liga nacija: Eriksen srušio Wales, Ukrajina i Bugarska do minimalnih pobjeda, gosti bez gola!

Odigrane su popodnevne utakmice.

Drugo kolo Lige nacija započelo je današnjim popodnevnim utakmicama, u kojima smo vidjeli svih pet domaćih pobjeda, a da pritom gosti nisu postigli ni pogodak.

U B Ligi Ukrajinci su pobijedili Slovačku s minimalnih 1:0 pogotkom Andriya Yarmolenkog iz kaznenog udarca deset minuta prije kraja.

U istoj ligi, ali drugoj skupini Danci su konačno složili respektabilnu momčad i s lakoćom srušili Wales 2:0, na krilima dvostrukog strijelca. Christian Eriksen prvo je u 32. minuti iskoristio prizemno upošljavanje Dalsgaarda i zabio za 1:0, da bi u 63. minuti s bijele točke postavio konačnih 2:0.

Bugarska je u Ligi C golom Vasileva glavom iz 59. minute iznenadila Norvešku i pobijedila s minimalnih 1:0, dok smo u Ligi D vidjeli još dvije pobjede domaćina. Golom Okriashvilija 13 minuta prije kraja iz kaznenog udarca Gruzija je slomila Latviju, dok je Makedonija s 2:0 bila bolja od Armenije. Armence je načeo Alioski iz kaznenog udarca, da bi Goran Pandev u 59. minuti postavio konačnih 2:0.