[VIDEO] Liga nacija: Giroud odličnim golom srušio Nizozemsku, Slovenija poražena na Cipru!

Odigrane su i večernje utakmice.

Posljednje tri današnje utakmice drugog kola Lige nacija su iza nas, a vidjeli smo i jednu veliku senzaciju.

U derbiju dana Francuska je na Stade de France ugostila Nizozemsku i pobijedila 2:1. Poveli su Francuzi već u 14. minuti kada je Blaise Matuidi iskoristio pogrešku gostujuće obrane i centrirao, a Kylian Mbappe zabio za prednost. Dugo se čekalo na nizozemski odgovor, a on je došao u 67. minuti. Tete je nakon dvostrukog proigravanja centrirao, a Ryan Babel izjednačio. Ipak, 15 minuta prije kraja Mendy je s lijeve strane centrirao, a Olivier Giroud fenomenalnim volejom donio Trikolorima pobjedu.

Slovenija je gostovala na Cipru i izgubila 2:1. Iako je Zmajčeke u vodstvo doveo Berić, Sotiriou i autogol Stojanovića donijeli su otočanima veliku pobjedu. Vrijedi spomenuti i kako je u Ligi D Lihtenštajn svladao Gibraltar 2:0.