[VIDEO] Liga nacija: Remi Rusije i Švedske, pobjede Srbije, Portugala i Kosova

Odigrane su današnje utakmice.

Odigrane su nove utakmice Lige nacija, a svi susreti bili su igrani u večernjoj satnici.

Jedinu utakmicu Lige A odigrali su Poljska i Portugal, a gosti su slavili 3:2. Poveli su Poljaci golom Piateka glavom iz kornera, da bi Andre Silva petom izjednačio. Rafa Silva nakon odličnog centaršuta preokrenuo je rezultat, da bi Bernardo Silva početkom drugog dijela eurogolom povisio na 3:1. Jakub Blaszczykowski 13 minuta prije kraja samo je uspio smanjiti rezultat.

Jednu utakmicu vidjeli smo i u Ligi B, a Rusija i Švedska remizirali su bez pogodaka, 0:0.

Čak tri utakmice vidjeli smo u Ligi C. Izrael je nakon preokreta s 2:1 svladao Škotsku. Poveli su gosti golom Mulgrewa iz kaznenog udarca, da bi Peretz lijepim golom izjednačio, prije nego je Tierney autogolom donio pobjedu Izraelu.

Srbija je u susjedskom derbiju s 2:0 svladala Crnu Goru, a junak Belih Orlova bio je Aleksandar Mitrović, strijelac oba pogotka. Rumunjska je s 2:1 bila bolja od Litve golovima Chipciua i Maxima, a Žulpa je u 90. minuti zabio jedini gol domaćina.

Vrijedi spomenuti i kako su u Ligi D Kosovo i Azerbajdžan pobijedili Maltu i Farske Otoke 3:1, odnosno 3:0.

Liga nacija:

Liga A, skupina 3

Poljska 2:3 Portugal (Piatek 18., Blaszczykowski 77. / 31. Andre Silva, 43. Rafa Silva, 52. Bernardo Silva)