[VIDEO] Liga nacija: Slovenija poražena u Norveškoj, Gibraltar napravio neviđenu senzaciju!

Ogromno iznenađenje u Ligi nacija.

Odigrane su popodnevne utakmice Lige nacija u kojima smo vidjeli dosta zanimljivih rezultata.

U Ligi B Češka je gostovala kod Slovačke i pobijedila 2:1. U 52. minuti Borek Dočkal proigrao je Krmenčika, koji se našao sam pred golmanom i zabio za prednost, da bi Marek Hamšik iz trećeg slovačkog kornera na susretu deset minuta kasnije izjednačio. Ipak, Dočkal je u 76. minuti upisao i drugu asistenciju, a Schick zabio za pobjedu.

Norveška je u Ligi C s minimalnih 1:0 pobijedila Sloveniju, a strijelac pobjedničkog pogotka bio je Selnaes u petoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela.

Tri utakmice odigrane su i u Ligi D, a najveću senzaciju priredio je Gibraltar, koji je pogotkom Chipoline s bijele točke u gostima svladao Armeniju. Kladionice zasigurno zahvaljuju Gibraltaru, jer je koeficijent na njihovu pobjedu bio nevjerojatnih 33! Gruzija je s dva gola Kazaishvilija pobijedila Andoru 3:0, a Latvija i Kazahstan remizirali su 1:1.